KajolI

Kajol Mukherjee

8,5
4 077 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kajol

Podobno nikt nikt z aktorów nie lubi kajol Shahrukh khan zadaje sie z preity zinta i rani M. a z nia nikt oprocz jej meża z reszta byłam jak była w zakopanem i od tamtego czasu nie spodobała mi sie bardzo... udwała wyzszość na wszystkimi nawet amirem który był bardzo sympatyczny...:(musze wiec was rozczarowac...podobno jej mąż tez jest taki sam to sie do siebie nadaja...

Kamisiek15

a z kąd wiesz że jest przemądrzała byłam tam i widziałam że była bardzo miła dla fanów chyba ty jestes wredna a nie ona nie waz sie wiecej o niej tak pisac zrozumiano !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kara17

skad wiesz ze kajol jest przemadrzała i jej mąż

paulina12009

co za bzdura Kajol i SRK przyjażnia sie od lat , a to ze SRK przyjażni sie z Zinta to sobie wymyslilaś bo fakt sie lubia ale poza pracą wogle nie spedzaja razem czasu . Jakoś Karanowi tez nie przeszkadza bo jest jego przyjaciołką . Co do jej męża to wszyscy uwielbiają z nim pracowac na planie ciagle zartuje i robi ludziom kawały .
Kajol jest bardzo oczytana i powiedziała kiedyś ze nie bedzie udawała głupiej tylko dlatego żeby zadowalić innych.

Bene

Napiszcie coś o przyjazni srk i Kajol jestem strasznie ciekawa (pzdrowienia czekam)

paulina12009

A ja czytałam,że najlepszymi przyjaciółmi Shah Rukh Khana no właśnie Kajol,Juhi Chawla i Farah Khan!!!Myślę,że kajol jest przemilutka;)

Kamisiek15

Kamisiek nie rozumiem takich ludzi jak ty! Kajol mówi zawsze prawde czy to sie komus podoba czy nie ,moze przez to wydaje ci sie przemadrzała, ale jaka wypowiedz jej wg ciebie wskazuje na to ze jest przemadrzała??? wg mnie zadna!

Kamisiek15

kamisiek chyba cie głowa piecze! srk zadaje sie z Preity?? lubia sie ale no nie przesadzajmy nie przyjaźnia sie, szczerze to chyba nic nie weisz o bollywood a tym bardziej o SRK i Kajol... :(

Kamisiek15

przemądrzała:>... hmm z tego co wiem to Kajol jest po prostu zwariowana - a to nie to samo. To ze ma swoje zdanie i nie lubi jak ktoś chce nią manipulować własnie różni ją od innych aktórek. Cenie jej indywidualnośc.. a na twoim mijescu >Kamisiek15< nie wyciągała bym pochopnych wniosków (zwłaszcza gdy nie masz na to dowodów:))
Aaa... Shanrukh khan hmm... ogladałam z nim jeden wywiad i mówił w nim że kajol jest dośc nietypowa i świrnięta ale za to ją lubi:P

Kamisiek15

Ona jest poprostu zbyt szczera i nie lubi mediów, więc gazety itp. przeylepiły jej taką łatkę.

Kamisiek15

Tsssss dobreeee...:/
Kajol jest super, wcale nie jest przemądrzała. Shahrukh bardzo lubi Kajol więc nie wypisuj takich rzeczy o kimś kogo nie znasz;/

Kamisiek15

Kamisiek15 całkowicie się zgadzam! Też o tym słyszała...a tak w ogole oglądałam z nią wywiady....np. odcinki KwK z nia.... I tez sądzę, że jest beznadziejną osobą i wywyższa się nad wszystkimi...a Shahrukh faktycznie nie widuje sie z nią prywatnie (1 raz...tak mówił w KwK)

Edyta713

No ja tam zawsze czytam i słyszę, że Kajol i Shah Rukh Khan są przyjaciółmi o często właśnie ją wymienia jako przyjaciółkę. A po drugie ona jest bardzo bezpośrednia i bardzo ją lubię więc nie wiem skąd masz takie informacje. A w Zakopanem to też trochę a nawet bardzo wyglądało niż tu ktoś piszę. Pozdrawiam!!!

LeNa__

tzn. wyglądało inaczej niż ktoś tu piszę :P Ale wracając do Kajol to w Bollywoodzie ją bardzo szanują i lubią, zawsze widać na dodatkach i wywiadach, jaka jest szalona i zwariowana ale nie przemąrdzała. Pozdrawiam!!!

LeNa__

A oglądałaś może którykolwiek odcinek KwK z nią...albo najlepiej ten z Rani SRK i Kajol?

Edyta713

Oglądałam i bardzo fajnie się właśnie zachowywała to nie jest zarozumiałość, właśnie uważa się, że tam Kajol i ShahRukh pokazali swoją przyjaźń. No nie wiem ja odbieram całkowicie inne wrażenia...W dodatku trochę tego też oglądam z dodatków albo tak wogóle na internecie szukam i nigdy nie zdarzyło mi się żebym trafiła na zarozumiałą Kajol, a o pochwałach na jej temat też dużo słyszałam. Ostatnio nawet rozmawiał z nią jakiś polski dziennikarz i powiedział później, że w życiu nie spotkał aż tak miłych ludzi i, że nie są zarozumiali jak gwiazdy np. holllywood. Piszę, o ludziach bo był tam ktoś jeszcze, ale było podkreślone zachowanie Kajol tam bardziej czy coś. Ja tam się nie kłócę każdy ma prawo do swojego zdania, ja np. Kajol uwielbiam więc pewnie dlatego widzę w niej same dobre rzeczy :P Pozdrawiam!!!

Kamisiek15

Kobito, jak ty piszesz, weź uznaj takie znaki, które nazywają się PRZECINKAMI.

Kinomaniaczka_

Kobito napisz do kogo to było ;P Pozdrawiam!!! :D

Kinomaniaczka_

Do autorki tego tematu. :P

Kinomaniaczka_

hehe już myślałam, że do mnie i miałam napisać, że przecież mam przecinki ;P hihih ale bym się wpakowała ;P Pozdrawiam!!! :D

Kamisiek15

Kajol jest po prostu szczera i za to ją kochamy... autorka tego tematu naprawdę chyba słabo ją zna :( !

klaudi1515

Dokładnie najpierw powinno sie zebrać informacje a dopiero potem pisac

Kamisiek15

Moim zdaniem Kajol jest boska ,a pozatym slyszalam ,ze srk nie przepada za Rani. Woli owiele bardziej Kajol z ktora sie swietnie dogaduje . Widac to na filmach.

Kamisiek15

słyszałam to samo ale jak dla mnie jest super a to że wysoko się ceni to nie tylko jaj się tyczy bo chyba każdy aktor tak o sobie myśli.. Pozd;)

Kamisiek15

Z kąd ty wytrzasnełaś ta wiadomość
Wygląda na to ze nic nie wiesz o Kajol
Jest bardzo miła dla wszystkich
Oczywiście nie przepada za mediami ale jak większość aktorów
Nie pisz takich żeczy o człowieku o którym nic nie wiesz

Naina

Przepraszam, czy to miało być do mnie?? jeśli tak to powiem, że ja bardzo lubie Kajol i w ogóle jej gre;) Nikt nie zna Kajol osobiścię więc nikt nie powie prawdy..
Pozdrawiam;D

Kamisiek15

Ej, a nie dziwi Was, że autor tematu nie odpowiedział ani razu na Wasze komentarze? To zwykła prowokacja, jak dla mnie. Przeczytajcie sobie, co Kamisiek napisał na forum Dody.

Kamisiek15

taaa ja tez slyszlam ze kajol i srk so bardzo dobrymi przyjaciółmi ja nie wiem o czym ty wogule gadasz przecierz kajol jest jedna z najleprzych bollywood. jestli nic nie wiesz to lepiej tak nie pisz.;/

xxxluvbollywoodxxx

A co mnie obchodzi to czy jest przemądrzała? Nawet dobrze. Ja bym nie pozwoliła sobą rządzić. A nawet jeśli to bujda lub prowokacja to się udała. Naprawdę , rozwścieczyło was do białego. No ba! Jak zawsze wierni fani bronią świętej aktoreczki. Moze niektórych zdenerwuje moja wypowiedź ale tak uważam. Czepiacie się i tyle. Do autorki tego wątku: A ja słyszałam o flircie SRK i kajol - i co? zamartwiałam się jak nic ... haah. dobre. Nie tak naprawdę to nie przejełam się. Aktor - jego życie, jego sprawa...
Lubię kajol - nie za to jaka jest lecz za to jak gra. Czasem wydaje mi się że ludzie myślą o aktorze, tak jak o postaci - wyobrażają sobie że ta postać jest naprawdę i żyje w aktorze.. a potem go bronią.. Podam przykład reżysera, polaka, (nie pamiętam nazwiska ale jest w top 100) Niby zgwałcił dziewczynkę, niby ona na to pozwoliła. Cóż. Nie dowiemy się prawdy ale dla mnie to kryminalista bez względu jakie by filmy robił...


one_blood

Ale tu niektórzy bzdury wypisuja słyszałam, słyszałam. Ja oglądałam dużo programów i SRK i Kajol bardzo się lubią w każdym programie to widac śmieja się i żartują. To samo z Rani i Preity oglądałam
,, milionerów'' jak grały i widać, że się bardzo lubią. Ktos tam napisał, że lubi Kajol a Rani nie. Obydwie bardzo lubi, żartuje z nimi, a ile maja zdjęć razem uśmiechają się, tam stwarzają ludzie ploty i tyle.

Kamisiek15

yyyyyyyyyyyy skąd wiesz a ja słyszałam odwrotnie ze chcą sie z nia przyjaźnic i nie jest przemadrzała i sie nie wymondrzaj jak nie wiesz

Kamisiek15

Czytałam raport z tej wyprawy do Zakopanego. Było tam mniej więcej coś takiego: Kajol nie za bardzo miała ochotę na spotkanie, ale została przekonana przez partnera filmowego (który nota bene był bardzo miły i chętny do rozmowy - nie pamiętam teraz jego imienia) i tez była PRZEMIŁA. Nie jestem pewna czy sama chciałabym po długiej podróży w całkiem obcym kraju iść i starać się dogadać z obcymi ludźmi. Bardzo możliwe, że jak wiele Hindusek jest skromna i nieśmiała i nie bardzo wie jak się zachować. Poza tym w wywiadach z SRK wyczytałam, że Kajol to jego ulubiona aktorka. To coś musi znaczyć. Zresztą, co znaczy zdanie: "Shahrukh khan zadaje sie z preity zinta i rani M." Już to widzę jak mając mnóstwo pracy i rodzinę Shah Rukh ma czas zadawać się, cokolwiek to znaczy, z tymi aktorkami.

Kamisiek15

Trochę się wtrącę do tej kłótni. Napadacie na Bogu ducha winną dziewczynę, która ośmieliła się mieć własne zdanie. Przepraszam koleżanki, ale czy Wy czytać nie umiecie? Napisała na samym początku: ”PODOBNO”. Jeśli dobrze rozumiem to słowo, nie sugeruje ono pewności, raczej jest jakby pytaniem, prośbą o ewentualne sprostowanie. Piszecie, że należy się najpierw zapoznać z tematem. A do kogo to niby ma się dziewczyna zwrócić, jak nie do tych, które są miłośniczkami Kajol i wiedzą o niej więcej. I Wy twierdzicie, że jesteście w porządku? Kamisiek15 napisała wyraźnie: „LUBIĘ BOLLYWOOD I GRĘ KAJOL”, tzn. nie jest jej przeciwniczką, jak piszecie. Zamiast obrażać ludzi, którzy w kulturalny sposób zadają pytania i chcą się czegoś więcej dowiedzieć, przekonałybyście rzeczowymi argumentami Bollymaniaczkę, że się myli.
Kamisiek15! Ja zadam Tobie pytanie. Co konkretnie widziałaś w Zakopanym, co zraziło Cię do Kajol? Nie byłam tam, ale czytałam, że było jej tam bardzo zimno, a ona mimo to cierpliwie stała i rozdawała autografy. To chyba świadczy o braku zarozumiałości z jej strony. Co do Ajaya Devgana i że jest tylko z nim. Nie wiem czy wiesz, ale dostawała listy z pogróżkami. Niektórzy zagorzali fani pary Kajol – SRK, są do tego stopnia wredni, że pragną ich rozwodów ze współmałżonkami i by byli parą w życiu prywatnym. Nie nazwę tego mocniej. Kajol miał kłopoty zdrowotne, wiele przeszła. Może się trochę zmieniła. Ajay chciał uchronić żonę przed anonimami i poprosił, żeby nie grała więcej z SRK. I miał rację. Nie będzie jej narażał. Mimo to się zgodził na „MNIK”. Pozdrawiam wszystkie bollymaniaczki i proszę o więcej tolerancji, którą tak Kajol i SRK propagują w swoich filmach.

Marguerite

No cóż ja sie wypowiem tylko , że nie sądze zeby kajol była tak przemądrzała jak piszesz i wywnioskowałam że utworzyłaś ten wątek tylko dlatego aby jej dokopać bo widze ze lubisz Rani , a pewnie nie znosisz Kajol.

kajol jest podobno sympatyczna i energiczna , i ma wielu przyjaciól wśród gwiazd , np. SRK , ASH KAREENE czy MANISHA MALHOTRA. Wiec chyba nie jest aż tak zła , nieprawdaż ?? Ja ją i tak wielbiam.

anulka01

nikt nie jest idealny ...kajol to normalna kobieta. ma takie same problemy ( lub podobne) .trudno nam powiedziec jaka jest bo jej prywatnie nie znamy a żeby poznać drugiego człowieka czasem życia nie wystarczy.więc niemożna napisać że kajol jest niemiła ale nie mamy też zapewnienia że jest miła możemy się tylko domyślać jaka jest na co dzień.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones