KajolI

Kajol Mukherjee

8,5
4 077 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kajol

Według mnie zdecydowanie Kajol!:* Jestem jej największą fanką...
Reni też nie jest brzydka ale niema tego czegoś co ma Kajol i takie jest moja zdanie ale chętnie wysłucham waszych;)

Kajol777

Zgadzam sie z tobą w 100 procentach..Kajol<3

Fanaa3

Kajol najlepsza.! <3
Rani też lubię, ale jednak Kajol wygrywa .

Kajol777

Rzecz jasna Kajol. Obie są ładne ale Kajol o to jest piękność. Bez porównania wszystkie "miss" zmiotła by z palcem w skarpecie

mina82

W sumie to obie uwielbiam ale wole Kajol.

kajolisrk

Rani.
Kajol jest u mnie na 2/3 miejscu .. pierwsza jest zawsze Rani.
Obie są utalentowane.. dużo potrafią. Ale ja jednak uwielbiam Rani i nic tego nie zmieni. Jest świetną aktorką. A jeżeli chodzi o urodę, to uważam, że Rani jest piękniejsza. Ma te boskie oczy.. no i super kształt twarzy, śliczne usta.
Nie mówię, że Kajol jest brzydka.. nie jest.. Ale pod względem urody w moim rankingu jest na jakimś 5 ewentualnie 4 miejscu. :)
Kajol ma fajną urodę, oryginalną.. Ale jakbym miała wybierać, jak kto miałabym wyglądać, chciałabym wyglądać jak Rani. ;]

_Pink_

Nie Reni.

Rani.

Kajol777

Dla mnie Kajol o niebo, pomijając tą świętą prawdę co mówiła mina82, ma w sobie to coś , posłużę się gdzieś przeczytanym określeniem taki Shahrukh Khan w spódnicy ;) Ma w sobie taką charyzmę , nie wiem emanuje taką pozytywną energią, że przyciąga do telewizora jak magnes. Jest najlepsza

xmichalx3

Oja..
no pewnie ze Kajol, bez dwoch zdan, Ona jest mega, super gra, ladna, utalentowana, i pewnie wiekszosc osob stad sie ze mna zgodzi:)

izunia997

Nie ma co porównywać :) Pod względem gry aktorskiej obie są niezastąpione. No, a jeśli chodzi o urodę to wg mnie też Kajol, ale właśnie przez to, że nie jest taka idealna. Mukherjee ma wszystko perfekcyjne i jest za mało naturalna. Moje zdanie ;]

anjali__

Moim zdanie oby dwie sa idealne, piekne, swietnie graja,itp. i lubie Je oby
dwie i nie musze wybierac zadna z nich bo lubie Je po rowno;]
POZDRO*

gosiaczek17193

I jeszcze jedno u Kajol mi sie podoba usmiech ma taki szeroki i szczery;]

Kajol777

dla mnie Rani, jest piękniejsza, ale jeśli chodzi o aktorstwo to nie wiem, zależy od filmu i roli jaką grają, ta zagra lepiej tu inna tam :)

Kajol777

Jak dla mnie to Kajol i to bez dwóch zdań. Ale tak szczerze powiem że najbardziej podoba mi się w filmach z Shahrukh Khanem. W niektórych filmach odnoszę wrażenie że ona go naprawdę kocha. Wiem że to film i tak ma to wyglądać ale... to ciągle nie daje mi spokoju. Czy ktoś też odnosi takie wrażenie?

xzxkarolaxzx

ja mam takie wrażenie jak oglądam ich zdjęcia wspólne. albo filmik właśnie z sesji zdjęciowej do MNIK, jak patrzy na niego, ale on na nią też. tworzą naprawdę świetną parę na ekranie :) ciekawa jestem jaka by to była para w życiu :)

Kajol777

Aha i zapomniałam napisać dlaczego. A więc jak dla mnie to Rani jest jakaś taka sztuczna, nienaturalna ogólnie za nią nie przepadam. Ale też nie mówię że jest brzydka bo nie jest, bardzo ładnie tańczy, ale jakoś mnie nie przekonuję.

xzxkarolaxzx

Ja tez mam takie wrazenie jakby SRK i Kajol byli para i nawet do siebie
pasuja nie tylko na ekranie;]

gosiaczek17193

Kajol jest najlepsza.
naturalna, piękna, szczery uśmiech, po prostu bardziej do mnie przemawia jej uroda i gra aktorska niż Rani.
widziałam wiele filmów z obiema paniami, ale tylko jeden gdzie obie razem występowały ('Czasem słońce, czasem deszcz') i przyznam, że Rani przy Kajol blado wypadła.

Anna89

Kajol w moim rankingu jest na 1 msc.

ale zaraz po niej uplasowała sie Rani ;)

aCH TE KUZYNKI ;)))

Kajol777

RANI
Jak dla mnie Rani. Jest po prostu świetna pod każdym względem. Piekne oczy, piękny uśmiech, cudowny głos, mega talent...

Kajol także jest utalentowana i śliczna, ale dla mnie Raniuśka ma to coś i jest u mnie na 1 miejscu wraz z Aishwarya.

Kajol777

Jeśli chodzi o aktorstwo to Kajol jest lepsza... Co do urody to niestety nie postrzegam jej jako pięknej, między innymi przez te niezgrabne nogi... Ale w jej twarzy rzeczywiście coś jest ;)

Kajol777

heh
Ja bym dała Jaye ale musze wybrac pomiedzy kajol a rani
ja sadze Rani!

justka3005

Jasne że Kajol!:)
Owszem rani jest świetną aktorką ale jednak Kajol ją troszke przebija jeśli chodzi o gre aktorską:)

leal123

Kajol :)
Za wszystko :) Looooooooovam :***

użytkownik usunięty
Kajol777

Kajol choć to zależy od roli w jakiej one grają :) np rani w tara rum pum bardzo fajnie zagrała :) ale gdyby porównywać je w jednym filmie np czasem słońce czasem deszcz to Kajol zdecydowanie jest lepsza :) hyhy ona w kuch kuch hota hai i czasem słońce czasem deszcz gra osobę o tym samym imieniu i nazwisku xD o obydwu filmach gra anjali sharmę :D interesujące :D

Kajol777

Moim zdaniem zdecydowanie Kajol. Ma w sobie to coś... Jej oryginalna uroda, niewypowiedzialna energia, przepiękny uśmiech. W DDLJ z burzą włosów na głowie, niewygolonymi brwiami i praktycznie bez makijażu wygląda cudownie. Idealnie pasuje jej sari i świetnie tańczy. Wystarczy obejrzeć sobie film ,,fanaa" i video clip do piosenki ,,des rangila" jej delikatność ruchowa, idealne dopracowanie tańca i jej olśniewający wygląd... Ja jestem dziewczyną, ale jednemu nie można zaprzeczyć Kajol jest piękna. Dużo ładniejsza od Rani. Moim zdaniem Rani jest mdła i bez polotu. W K3G wypadła beznadziejnie przy Kajol, jakoś tak blado, a w KKHH nawet nie dorasta jej do pięt. Każda wypowiedziana przez nią kwestia pokazuje, jaka to ona jest dobra, oddająca się rodzinie i ogólnie nudna. Ona tam tylko wygląda. Żałuję że to Rani, a nie Kajol zagrała KANK. Cały czas robiła tam z siebie sierotę. I moim zdaniem Rani NIE jest ładna. W filmach nosi beznadziejne ciuchy (przynajmniej moim zdaniem) i nawet dobrze nie tańczy. Kiedy obejrzałam z nią film K3G wydawała mi się taka sympatyczna, normalna i po prostu MIŁA. Ale jak ją obejrzałam w KKHH stwierdziłam że jest beznadziejna. Kajol szalona, żywiołowa, radosna, mega sympatyczna, a Rani.... Ona tylko tam dobrze wyglądała. Rahul zakochał się w niej dlatego, że była piękna..... Przy tym denerwuje mnie jej głos. Nawet gdy powie coś śmiesznego jej barwa głosu to niszczy. Ma jakiś taki zachrypnięty, nieciekawy głos i ogólnie jakby była przeziębiona. Jedyne co mi się w niej podoba z wyglądu to włosy i to jak wygląda w sari. Kajol potrafi zagrać świetnie każdą rolę. W KKHH i K3G jest szalona a np. w Fanaa gra osobę spokojną, cichą, wzruszającą i przede wszystkim osobę niewidomą, co jej świetnie wyszło. Rani nie lubię i już ]. Staram się nie oglądać z nią filmów, chyba ,że zaciekawi mnie obsada, bądź fabuła. KANK to dobry film, ale ona mnie irytuje. Taka pokrzywdzona przez życie do takiego stopnia że ucieka się do zdrady, bo ona nie chce swojego męża i go nie kocha... Boże.... Zdecydowanie wolę parę Kajol I SRK. Przy rani go nie trawię..... Poza tym Kajol pięknie śpiewa np. w fanie. :). Jedyny film jaki z rani mi sie podobał to ,,black", bo był to dobry film, i nic tam nie mówiła :D. Grą aktorską Rani nie dosięga Kajol nawet do pięt, bo jest w tym wszystkim jakaś taka sztuczna... Mdła i nieciekawa.... Dlatego wolę Kajol. Zagrała też dramatyczną senę w MNIK. Ma talent Dramatyczny. Ogólnie u mnie Ranking wygląda tak :
1. Kajol wiadomo...
2. Preity Zinta i Kareena Kapoor. Preity Za KHNH, a Kareena za K3G i Aśokę.
3. Sushmita Sen MHN, świetnie zagrała :) i Aish, Za Devdasa i Mohabbatein,
4. Delnaaz Irani z KHNH (taka mało znana aktorka), Deepika Padukone za Ram-Leela, Pryianka Chopra (ogółem ją lubię)

A rani NIE LUBIĘ!!!

Kajol777

kajol Queen Devgan Poland strona na fb zapraszam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones