KajolI

Kajol Mukherjee

8,5
4 077 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kajol

Ja też wogóle nie rozumiem tej klasyfikacji ale moim skromnym zdaniem lepsza od niej jest jej kuzynka Rani Mukherjee którą uwielbiam

kociak1986

dla mnie leprza jest Kajol od Rani.

rani_167

Według mnie obie aktorki są świetne, ale też bardziej wolę Kajol :)

użytkownik usunięty
Lucjana

Ja lubię obie ale lepsza jest Rani.

kociak1986

Kajol najlepsza. Tak jak ona gra, Rani nigdy nie będzie.

użytkownik usunięty
surysia

Szczerze też obydwie lubię ale Kajol jest lepsza i to w o wiele sława Kajol nigdy nie zgaśnie po takich filmach jak Żona dla Zuchwałych co to dej pory puszczają w kinach Czasem słońce czasem deszcz bez komentarza ten film jest boski i oczywiście Nazywam się Khan co dla mnie powinien być nominowany do Oscara.

użytkownik usunięty

Krytycy się nie znają ;D Kajol jest lepsza oo wiele lepsza ;D Szkoda tylko ,że rzadko już gra, ale przez przepracowanie straciła dziecko, trudno się dziwić :(

użytkownik usunięty

Jak to straciła dziecko kiedy?? wiem że była teraz w ciąży ale urodziła nie wiem o co teraz chodzi ?

użytkownik usunięty

Ja też za bardzo nie wiem, pamiętam tylko ,że poroniła... Chyba jakoś przed Fanaa

użytkownik usunięty

ona miala przerwe przed fanaa to byl jej pierwszy film po przerwie i ona urodzila chyba.

użytkownik usunięty

To takie smutne.. 5 lat bez filmów z nią :
"Kajol z mężem Ajay'em Devganem podczas spotkania z dziećmi ze Smile Foundation w dniu Walentynek W 2001 roku po nakręceniu Czasem słońce, czasem deszcz, będąc u szczytu popularności, zdecydowała się na 5-letnią przerwę w karierze. W czasie swojej pierwszej ciąży aktorka odrzucała wszystkie propozycje ról. Mimo to poroniła. Jednak w 2002 roku ponownie zaszła w ciążę." - fanaa.pun.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones