Amitabh Bachchan

Amitabh Harivansh Srivastav

8,2
2 398 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amitabh Bachchan

Uwielbiam go za rolę sexy Sam'a był taki... sexy hehe a tak na serio to wszystkie jego role maja coś w sobie. Poprostu dobry aktor i tyle.

dagmaraa12345

Nom, Fajnie grał też w 'Veer-Zaara'. :) Fajna rólka. :)

dagmaraa12345

nie da się ukryć-w roli Sam'a był przeboski :D
jest nawprawdę dobrym aktorem i film z jego udziałem to murowany sukces!!

użytkownik usunięty
kejt_11

Faktycznie Sexi Sam to chyba rola jego życia.
Przydało by się jeszcze zobaczyć starego "Dona", sama nie widziałam jednak chce porównać z tym z 2006 roku:) Pozdrawiam

Powiem wam że Morgen Freedman w roli Boga w filmie Bruce i Evan Wszechmogący świetnie zagrał i bardzo mu pasowała ta rola ale Bachchanowi tez by rola Boga w tym flmie pasowała.

użytkownik usunięty
Oxygene

Świetny w każdym calu :) nie tylko jako sexy sam ale także yash raichand :) eh no po prostu jest świetny i już :)

dagmaraa12345

Uwielbiam stare filmy z Big B!
Nie potrafię powiedzieć ile razy już oglądałam Sholay.
Jest po prostu świetnym aktorem.

dagmaraa12345

Oczywiście, że jest świetny, teraz już nie ma takich aktorów bolly... (chodzi mi oczywiscie o młodsze pokolenie). Ma w dorobku wspaniałe role, a poza tym świetnie tańczy i sam śpiewa, co jest rzadkością wśród indyjskich aktorów!

dagmaraa12345

Wspaniały, porywający aktor. Jako młody aktor w filmie "Amar Akbar Anthony" powala, w "Black" fantastyczny, w "The Last Lear" wielki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones