Aishwarya Rai Bachchan

Aishwarya Krishnaraj Rai

8,1
2 516 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aishwarya Rai Bachchan

Witam!
Jak myślicie która z tych pań posiada więcej talentu. Weźcie też ,,pod lupę'',urodę aktorek.

Sahiba22

Ciężko będzie zdecydować, ponieważ bardzo lubię i cenię obie aktorki. Co do urody, to uważam, że lepiej nie dyskutować na ten temat, ponieważ każdy ma inny gust. Według mnie obie panie są świetnymi aktorkami i oby tylko tak dalej :)
Pozdrawiam serdecznie

Sahiba22

KAJOL :)
..................................................................

Sahiba22

Obie ładne:) Śliczne, ze szczególnym wskazaniem na Ash.
Co do talentu. Ciężko stwierdzić - lubie obydwie.
Myślę, że obie fajnie grają. Jednak sądząc po grze. Hmmm. Z Kajol widziałam tylko Fanaa. Skłaniałabym się ku Ash pod tym względem - widziałam ją w w wielu filmach, w niektórych jest świetna pod wzgl. gry:)

EM_DE_KE_AS

oczywiście ,że Kajol.
Ash jest sztuczna niczym lalka ;/

Fanaa3

pffff. sztuczna to jest pamela anderson :/

EM_DE_KE_AS

Aishwarya jest przepiękna i dobrze tańczy, ale aktorka z niej średnia. Kajol jest i piękna i dobrze tańczy i dobrze gra ;]

użytkownik usunięty
anjali__

Kajol zdecydowanie...gdyba ash nie została miss world może byś my o niej nie usłyszeli :/

Rzeczywiście gdyby Aishwarya nie została Miss to pewnie nie zaistniałaby w Bollywood jako aktorka, a już na pewno nie tak szybko biorąc pod uwagę to, że ukończyła architekturę.
Kiedyś bez wątpienia powiedziałabym, że więcej talentu aktorskiego ma Kajol, ale teraz widzę, że Aishwarya z filmu na film jest coraz lepsza. Według mnie rewelacyjnie zagrała w "Devdas", "Dhoom 2", "Kuch Naa Kaho", "Umrao Jaan", "Jodhaa Akbar", "Sarkar Raj" i "Guru".
Trzeba przyznać, że jest piękna i świetnie tańczy co jest jej dodatkowym atutem. Ostatnio bardziej aktorsko polubiłam Ash ... pewnie dlatego, że Kajol przestała grać w tylu produkcjach po urodzeniu córki, a niestety, ale te całkiem stare bollywoody ciężko znaleźć.
Jednak obie panie bardzo lubię i uważam, że Aishwarya, Kajol i Rani to najlepsze aktorki bollywoodzkie.
Pozdrawiam

A gdyby Kajol nie pochodziła z filmowej rodzinie to również byśmy o niej nie usłyszeli.Można sobie tak gdybać bez końca........bardzo lubie obie aktorki.....trudno mi stwierdzić, która obecnie jest lepsza......Kajol ma większe doświadczenie w aktorstwie....Ash zaczęła troche później....a jej początki nie były zachwycające. Według mnie obecnie są na równym poziomie.

waszka118

Zgadzam się z koleżanką Waszką. Ja również uważam, że może Aishwarya miała kiepskie początki, ale przez ostatnie kilka lat bardzo poprawiła swoje umiejętności aktorskie i razem z Kajol są na równym poziomie.

Lucjana

Jeśli chodzi o urodę to nie umiem wybrać, aktorsko- Kajol, taniec- Ash.

Smoothi

ASH JEST ŚREDNIA KAJOL JEST DUŻO ŁADNIEJSZA.ASH TAŃCZY ZWYCZAJNIE NIEWIEM CZYM TU SIĘ ZACHWYCAĆ.W DODATKU ASH JEST ZA CHUDA KAJOL MA DOBRĄ FIGURĘ.NP; W FILMIE DHOOM 2 ASH TO SZKPIELET SAME KOŚCI.

rani_167

Ash jest cudowna pod każdym względem. Bardzo ładnie tańczy - nie wiem co od niej chcesz. Zobacz sobie "Umrao Jaan" (na przykład).
i Wcale nie jest szkieletem. Jest w sam raz.

EM_DE_KE_AS

widziałam z ash 20 - 25 filmów w tym umrao jaan i mam wciąż te same zdanie. ash dla mnie wyglądała tylko w 1 filmnie dość dobrze to był devdas .w dodatku kajol jest na 100% lepsza i zaktorstwa i z tańca i z wyglądu.w innych filmach niż devdas ash wygląda tak sobie lub nie zadobrze albo okropnie.jest zdecydowanie za chuda i niewszystkie miss są tymi prawdziwimi miss.nietrzeba tylko się uśmiechać do kamery cały czas. i mówić o ratowaniu świata bo to gatka karzdej uczestniczki i jakie one wspaniałe i jak pomagają a tak naprawdę mało ich obchodzi los ubogichi sierot. np;teściowa ash kradła w rządzie mam na myśli dzaję bachchan(.czytałam o tym) . państwo bachchan tesciowie ash są ogromnie bogaci a jakoś raczej się nie przejmują uwarzają się pewnie że są z wyszej kasty.gdyby ash nie zdobyla tytułu miss i nie zrobiła by wielkiej kariery w bolly to by pewnie państwo bachchan by ją nie zakceptowali jako żony dla syna( lub by ją nie wybrali bo ash niebyła taka bogata była z klasy średniej .ash grając w amerykańskich filmach np( ostatni legion rużowa patera 2 czy magia zmysłów kture widziałam) zniża się z aktorstwa te filmy kture wymiweniłam są kiepskie i jeszcze bardziej robią u mnie negatywne opinie o ash ... ale karzdy ma swój gust.... mój jest właśnie taki... aktorka czy aktor musi mieć coś wyjątkowego odrużnającego od innych.ash dlamnie tego niema ale ma to np;kajol.

rani_167

Widziałam do tej pory 18 filmów z Ash. Devdas to taki, który lubię chyba najbardziej z nich. Najniżej oceniłam Sarkar Raj i "Albelę" (5/10)
Nie zmienię swojego zdania, dla mnie jest ona dobrą aktorką i tańczy rewelacyjnie. Jeśli chodzi o urodę zarówno ona jak i Kajol są tak samo piękne.
"Ostatni legion" był calkiem niezlym filmem. "Magia zmysłów" bardzo ładnym (choć oba mają u mnie 6 gwiazdek).
Jeśli chodzi o amerykańskie produkcje: ma ich niewiele, film "Duma i uprzedzenie" był ciekawy - a soundtrack z tej produkcji jednym z ciekawszych (szczególnie ten w wersji Hindi). Dobrze że nie gra wyłącznie w Bollywood. Niech się pokaże w świecie. Nie mam nic przeciwko.
"nietrzeba tylko się uśmiechać do kamery cały czas. i mówić o ratowaniu świata bo to gatka karzdej uczestniczki i jakie one wspaniałe i jak pomagają a tak naprawdę mało ich obchodzi los ubogichi sierot." - to akurat prawda, ale czy warto się tak tym akurat przejmować co modelki mówia a co robią w rzeczywistości. Przeciez wiadomo, że to co odpowiadaja podczas wyborówjest tak samo głupie jak same pytania. I wiadomo że każda powie to samo.

"w innych filmach niż devdas ash wygląda tak sobie lub nie zadobrze albo okropnie" - no wiesz. To chyba nie widziałaś tylu filmów o ilu piszesz. Ash wyglądała cudnie w "Devdas", "Josh", "Kyun Ho Gaya Naa...", "Umrao Jaan","Miłosnych kłamstwach", "Dhaai Akshar Prem Ke", "Jodhaa Akhbar", i pewno wiele więcej. Niemal w każdym filmie zachwyca urodą.

EM_DE_KE_AS

dobrze nie będę się o to kłucić masz taki gust twoja sprawa ale muszę się zgodzic w wiekszości z twoim komentarzem devdas to wspaniały film a koniec tego filmu wzruszyl mnie bardzo . w odstatnim legionie jednak mugłby być lepiej wykorzystany temat ( był dobry) ale jak dla mnie zamało wykorzystany. film jodhaa akhbar był dobry lecz bardziej spodobal mi się film asioka ( akurat nie z ash ale terz o jednym z władców indii) albela tarz nie była zła i wszystkie filmy które wymieniłaś nie były złe ale jednak mam już taki gust i jerzeli miałabym wybierać która aktorka ładniejsza ash czy kajol to jednak dla mnie kajol. pozdrowienia dla WSZYSTKICH rani-----.

rani_167

Rani_167 ja również bardzo lubię Kajol i uważam, że jest świetną aktorką - lepszą od Aishwaryi, ale Aishwaryę bardziej cenię za całokształt pracy.
Kajol porzuciła szkołę dla aktorstwa, więc już od najmłodszych lat wiedziała, że właśnie to chce robić. Aishwarya studiowała, potem wystartowała w wyborach miss i dzięki temu reżyser Mani Ratnam zaproponował jej rolę w "Iruvar". Wtedy Ash nie miała nadziei na karierę aktorską i wiele osób ją skrytykowało. Ona jednak się nie poddawała i dalej próbowała, a to się ceni.
Gdybyś przeczytała więcej artykułów na jej temat to byś doszukała się w nich informacji o tym, że ona sama wiedziała dlaczego ją zatrudniają do nowych filmów. Ma ładną buzię, figurę, świetnie tańczy - dzięki tym atutom wiele modelek dostało szansę na zagranie w filmach m.in. Priyanka, Bipasha, Sushmita, Shilpa itd, jednak ich się nikt nie czepia. Wszyscy tylko zawsze krytykują Ash, bo jej się powodzi, bo ma bogatego zięcia, przystojnego męża, jest ładna i sympatyczna.
Poczytaj co inne wielkie gwiazdy mówią na jej temat :
http://www.aishwarya-spice.com/aishwarya-rai-bachchan/quotes/
"Jest piękna nie tylko na zewnątrz, ale i w środku", "Jest cudownym przyjacielem"... to chyba o czymś świadczy. Nie wydaje mi się, żeby Ash tylko udawała, skoro wszyscy tak ciepło o niej mówią.
W jednym z wywiadów nawet jej mąż powiedział, że to nie była miłość od pierwszego wejrzenia, bo wtedy każde z nich miało innych partnerów. Ich miłość rozkwitła z przyjaźni.

Może i masz rację, że Ash nigdy nie będzie taka dobra jak Kajol czy Rani albo jeszcze inne aktorki, ale uważam, że od swojego pierwszego filmu do obecnego zrobiła duży krok do przodu. Z filmu na film jest coraz lepsza i nawet w Hollywood dostrzegają jej talent.
Aishwarya dużo nad sobą pracuje i wiele godzin poświęca pracy, reżyserzy ją chwalą. Gdy pracowała przy "Endhiran" nawet wielka megagwiazda Rajnikanth powiedział, że Aishwarya jest profesjonalistką, że nie stawia żadnych wymagań. Katrina czy Priyanka są o wiele krócej w Bollywood niż ona, a już zmieniają scenariusze, nie podoba i m się płaca. Według mnie ich nie można nazwać dobrymi aktorkami.

Dobrymi aktorkami są Preity, Kajol, Rani, Ash - one są aktorkami od wielu lat, a pomimo tego nadal pozostały takie jakie były. Kajol nadal jest spontaniczna i radosna, Rani ciepła i miła, Preity figlarna, a Ash serdeczna i troskliwa.

P.S. To o Jayi Bachchan było zwykłą plotką, nie traktuj wszystkich informacji przesyłanej przez media jako prawdziwe, bo oni lubią się "mścić" na aktorach. Rodzina Bachchan jest "snobkowata", bo nie udziela im wywiadów, więc sami sobie je tworzą, a Kajol jest "zrzędliwa i dumna", bo nie rozmawiała tylko uciekła od swoich fanów podczas kręcenia filmu "Fanaa" ;)

Pozdrawiam serdecznie

Lucjana

to zalerzy od gustu ja akurat mam taki...niewarzne ile czasu gra aktorka w filmach np;divya bharati grała 3 lata gdyby nie śmierć była by teraz poruwnywana do kajol...nie znam ich prywatnie więc o nich nie piszę np; niemiła, bardzo miła, wrarzliwa,ciepła , czarownica itp. ash nie wiedziała że bedzie aktorką ktoś ją spotkał,powiedział i została tą aktorką... gdyby nie pojawiła się w odpowiednim czasie i mniejscu dzisiaj być może by nie była aktorką tylko kimś innym ja akurat tego nie cenię cenię np; takie osoby które dorzą do spełnienia marzeń , ash nie miała wiary w siebie gdyby nie pomoc innych osób nie była by gwiazdą...miłość nie od pierwszego wejrzenia ...są z innymi osobami zostawiają ich... odkrywają wielką miłość ...ale cudowne... miłość nie od pierwszego wejrzenia ... odpowiednio to nazwali...nie wiadomo czy wogule była to miłość ...

rani_167

ps;znasz jakieś strony o kajol lub juhi chawli lucjana jeśli tak to napisz ... pozdro dla wszystkich rani---

rani_167

Wydaje mi się, że właśnie do tego dążyła, bo gdyby tak nie było to nie została by jedną z największych gwiazd w Bollywood ;) Tak jak wcześniej mówiłam, media tworzą swoje "bajki", a jak jest czy było naprawdę wiedzą tylko te osoby o których piszą. Według mnie Ash jest dobra w tym co robi i jest jedną z moich ulubionych aktorek. Lubię ją tak samo jak Ty lubisz Kajol, Rani czy Juhi. Gdyby każda z nas lubiła to samo to byłoby strasznie nudno ;)

Rani_167 jeżeli chodzi o Kajol to jest specjalnie jej poświęcone forum : http://www.kajoldevgan.pun.pl/
a tutaj poświęcone Juhi : http://www.juhichawla.pun.pl/
Oprócz tych dwóch stron, niestety nie znam żadnego innego ;(

Lucjana

dziękuję za odpowiedz.... masz rację byłoby strasznie nudno gdyby wszyscy lubieli to samo ...szanuję twoję zdanie ,ash napewno u mnie nie jest przed kajol ale już jest lebszą aktorka niż angelina joli... pozdrawiam serdecznie wszystkich ...rani---

rani_167

W filmie Dhoom 2, który należy z reszta do moich ulubionych Aish jest taka chuda, ponieważ producent filmu Aditya Chopra, "zasugerował" aktorce schudnięcie do roli w "Dhoom 2".

Sahiba22

Zdecydowanie Kajol ;] To moja ulubiona aktorka.

Szycha25

KAJOL!!!

Sahiba22

Myślę że Kajol jest lepszą aktorką i również ładniejszą.

lizzy09

Jako fanka kina Bollywood, po obejrzeniu sporej ilości filmów z obiema paniami mogę jasno stwierdzić że są na równym poziomie. Choć dla mnie zawsze Kajol będzie stała na pierwszym miejscu. Ash'a super tańczy, jak żadna inna aktorka Bollywood, ale Kajol ma coś co przyciąga wzrok, jakaś magia od niej bije, choć nie należy do super szczupłych i super modnie ubranych aktorek to wygląda jak prawdziwa królowa Bolly. Dla przykładu dwie ostanie jej role dosłownie wdusiły mnie w fotel. Mam na myśli role z Nazywam się Khan i We are family. Oskar to za mało za to jak tam zagrała.

użytkownik usunięty
Sahiba22

Kajol i nie będę się rozpisywać ! I nie wiem skąd Ash jest królową bolly bo to Kajol zasługuje na ten tytuł, albo chociaż Juhi, Rani czy Preity. A poza tym Ash ma ostatnio gdzieś Indie i bawi się w "Z bollywood do hollywod". Np. różowa pantera 2 !! I dla mnie też Kajol zawsze 1!!!

Sahiba22

Zdecydowanie Ash ;) Chociaż obie aktorki mają wielki talent.

Sahiba22

Lubię obie, ale lepszą aktorką jest Kajol. Chociaż Aishwayra jest zachwycająca.

użytkownik usunięty
Sahiba22

obie sa zjawiskowo piekne, ale wydje mi sie, że lepsza aktorką jest Kajol ; )

Sahiba22

moim zdaniem obie są śliczne ,lecz Kajol jest trochę ładniejsza oglądałam tylko dwa filmy z Aishwayra "Dwevdas" i "Miłość żyje wiecznie" tylko ze względu na SRK ,a z Kajol oglądałam o wiele więcej filmów ,ale widać znaczną różnice w mimice twarzy. Aishwayra niczym lalka ,a Kajol mega naturalnie :) Jeżeli chodzi o taniec to Ash bardzo dobrze tańczy Silsila Ye Chaahat Ka:)
No ale Kajol 1oo razy lepiej w szczególności w "Czasem słońce czasem deszcz"
Nie zmienia to faktu ,że obie lubię lecz bądzmi szczerzy Kajol gra lepiej ♥♥

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones