Aishwarya Rai Bachchan

Aishwarya Krishnaraj Rai

8,1
2 517 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aishwarya Rai Bachchan

Jej aktorstwo trudno mi ocenić, bo jestem nią zachwycony. Jest na prawdę piękna... Aż brak mi słów...

_adriano_

Po obejrzeniu "Duma i uprzedzenie" strasznie mi się spodobała. Szkoda, że latka lecą i będzie już teraz coraz mniej tej urody. No, ale nie dość że jest ładna, to w dodatku jest mądra i co jest rzadko spotykane u kobiet - ma poczucie humoru.

ollo

LOL! nie mamy poczucia humoru?-jasne nie znasz mnie ;)

_adriano_

no ale to dajesz jej 10/10 bo jest ...ładna? loool. to zachowanie takie jak u 13latek które lansują patinsona w gronie dobrych aktorów i jemu też podbijają 10na10 bo jest dla nich ładny. ja oglądałam z nią jakiś tam film i jak dla mnie gra przeciętnie czyli dobrze. nie gra źle, nie gra też oszałamiająco tak na 6-7, to że jest naprawdę ładna nei świadczy że każdy ma jej dawac max za wygląd, a gdzie ocena 'talentu' ;)?


btw, ile ty dajesz takim wspaniałym aktorkom jak h.b.carter, jodie foster, streep, kidman, thurman, czy juliane moore, które może nie są jakieś oszałamiające, ale są naprawdę dobrymi aktorkami? pewnie 7na10 bo nie wyglądają tak pięknie jak ona. co to za jakaś moda na ocenianie za wygląd.

czy gdzieś w tym wszystkim liczy się jakiś ...talent?


_adriano_

też nie wiem jaka z niej aktorka, bo jeden film z nią widziałem ,,ostatni legion'' ale po tym filmie miałem ciasno w majtkach przez kilka dni...
Piękna jest i tyle...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones