PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637117}

Nieustraszony 2

Dabangg 2
6,1 231
ocen
6,1 10 1 231
Nieustraszony 2
powrót do forum filmu Nieustraszony 2

Uważam, że zarówno pierwsza jak i druga część były żałosne. Wszystkie sceny z walką
omijałam, na to się nie dało patrzeć, jak człowiek z żelaza o imieniu Chulbul jednym
paluszkiem sprawia, że ludzie fruwają w powietrzu, czy nic się z nim nie dzieje, gdy ktoś go
uderzy.. A na końcu i tak wszystkich zabija bez żadnych konsekwencji. Absurdy nad absurdami.
Dodatkowo, jego żona w ciąży, a on się zabawia z Munni czy inną Kareeną.. wiem, że to miało
ubarwić cały film, ale wolałabym popatrzeć na te piosenki bez filmu, nie myśląc jaki jest w nich
sens.
I na koniec miłość naszego policjanta.. Wszystko takie mdłe i sceny również bez większego
sensu i wątku.
A jeśli chodzi o gatunek "komedia", to się też nie zgadzam. Żarty tak żałosne, że dla mnie to był
dramat. Dramat, że w ogóle ktoś takie coś wymyślił...

użytkownik usunięty
bolly92

Jeśli pierwsza część nie spodobała ci się, nikt nie kazał oglądać drugiej... Byłoby raczej logicznie zostawić Salmana w spokoju i obejrzeć coś innego.

Mnie się bardzo podobała pierwsza część, ale druga część była miejscami na siłę. Chociaż było kilka dobrych momentów, nie przeczę. Zresztą dużym plusem jest Prakash Raj, którego naprawdę lubię, bo w każdej roli spisuje się bardzo dobrze. :)

użytkownik usunięty
julCia69

Poza burdelskim item songiem Kareeny film jest bardzo dobry. Kontynuuje po prostu przesadę nieustraszoności Salmana. ;)

użytkownik usunięty

Tfu, właściwie nie nieustraszoności tylko zuchwałości. Naprawdę powinni coś zrobić, żeby możliwość edycji była dłuższa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones