PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127613}

Czasem słońce, czasem deszcz

Kabhi Khushi Kabhie Gham...
6,9 47 199
ocen
6,9 10 1 47199
6,2 11
ocen krytyków
Czasem słońce, czasem deszcz
powrót do forum filmu Czasem słońce, czasem deszcz
julis97

Zgadzam się...
Wspaniały film, boskie klimaty...
Jedyny film z Bollywood który tak chwycił mnie za serce,
nie wiem dlaczego ale inne Bollywoodzkie filmy są dla mnie nie zrozumiałe, nudne i głupie,
a tu rewelacja. Wspaniały film o zakazanej miłości.

ocenił(a) film na 8
daphne16

film jest cudowny poprostu bollywood w pełnej krasie :)

ocenił(a) film na 9
julie_animegirl

To mój pierwszy film z bollywoodu i muszę przyznać, że od początku mnie zachwycił. Widziałam go w kinie i nawet nie wiem kiedy minęły te 3 godziny, byłam wprost zauroczona muzyką, tańcami, kolorami. Na żadnym innym filmie się tak nie spłakałam. No i od razu zwróciłam uwagę na SRK :)

ocenił(a) film na 8
julis97

Zgadzam się. film miał w sobie to coś . Oczywiście nie był to najlepszy film jaki widziałam, jednak dzięki Czasem... zmieniłam zdanie o kinie bollywoodzkim. Najbardziej podobała mi się fabuła,atmosfera filmu. Można było sie posmiać i wzruszyć. Fakt, że czasem "tańce" były za długie, ale mam ten film na dvd więc mogę dowolnie przyśpieszać. :D

ocenił(a) film na 10
f_anka

Tak jak i "ranix" powiedziała że to jej pierwszy bollywoodzki film - mnie też to się tyczy :). byłam zachwycona i od tej pory zaczęłam oglądać te filmy (szczególnie z SRK ;D)

ocenił(a) film na 9
f_anka

Nigdy bym nie powiedziała, że tańce są za długie. Dla mnie to główny urok każdego bolly filmu, to właśnie to, co najbardziej odróżnia bollywood od hollywood i sprawia, ze te filmy są tak urocze. Moze to moje zboczenia, ale mogę naokrągło oglądać same teledyski, uwielbiam te choreografię i muzykę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones