PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127613}

Czasem słońce, czasem deszcz

Kabhi Khushi Kabhie Gham...
6,9 47 199
ocen
6,9 10 1 47199
6,2 11
ocen krytyków
Czasem słońce, czasem deszcz
powrót do forum filmu Czasem słońce, czasem deszcz

nie wiem kto napisał opis podzielony na część I i II, ale to conajmniej niegrzeczne - opowiedziany został cały film, łącznie z zakończeniem. nie wiem czy obejrzałabym tą akurat produkcję, ale uważam, ze przedstawienie w opisie całej fabuły jest nie na miejscu!

ocenił(a) film na 10
Yria

to materialy prasowe, niestety tak jest, ze czasem film jest opowiedziany w calosci. pewnie na wszelki wypadek, gdyby dziennikarz musial wyjsc przed czasem.

faktycznie straszne szujstwo, ale bez przesady - w kinie bollywoodzkim wszystko jest wiadome od gory do dolu.

Ola

nie szkodzi, ze jest wiadome - film bollywoodzki czy nie, zamieszczanie streszczeń jest chamstwem i juz! np. dziś byłam w kinie (akurat nie na tym filmie) - pod plakatem opis ten sam mniej więcej, co tutaj, ale skrócony o parę zdań... tak ciężko było przyciąć ten tekst tutaj?

ocenił(a) film na 10
Yria

a to juz nie do mnie - tylko do osob odpowiedzialnych za weryfikacje takie kwiatki trzeba zglaszac.

Ola

wiem, ze nie do Ciebie:) nie chciałam, żebyś odebrała to jako napaść:) pozdrowienia

ocenił(a) film na 10
Yria

spoko, nie odebralam. ale wiem, jak to jest, kiedy przed seansem wiesz juz, jak sie film skonczy. nawet taki. pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones