PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127613}

Czasem słońce, czasem deszcz

Kabhi Khushi Kabhie Gham...
6,9 47 199
ocen
6,9 10 1 47199
6,2 11
ocen krytyków
Czasem słońce, czasem deszcz
powrót do forum filmu Czasem słońce, czasem deszcz

Choć film ten nie był -na razie- przeze mnie obejrzany, to jednak odczuwam prawdziwą satysfakcje z tak dobrego opisu.. Myślę, że bardzo dobrego filmu. Choć jeśli wziąć pod uwagę, produkcję Hollywoodzką -za którą nie przepadam- to radość moja nieco w tym momencie przygasa.
Jednak muszę przyznać, że kilka razy udało się mi spotkać dobre opisy rzeczywiście dobrych filmów. I to właśnie dzięki treściom w nich zawartym z radością i satysfakcją owe filmy obejrzałem.

p.s. Istniał kiedyś taki dobry zwyczaj jak np. w teatrach, że streszczenie danej sztuki było zawarte w programie informacyjnym, a nadto elementy streszczenia -niegdyś, w dobrych teatrach- były przed samym rozpoczęciem spektaklu zapowiadane w formie wprowadzenia w atmosferę i klimat danej sztuki teatralnej. I nikomu to nie przeszkadzało, ani nie uchybiało treści owej sztuki czy grze aktorów występujących na scenie. Lecz pomagało przybyłym na spektakl widzom lepiej wejść w klimat danego przedstawienia, wyciszyć swoje emocje codziennego życia i w efekcie lepiej, i pełniej zrozumieć i ocenić treść sztuki jak też sposób gry aktorów.

Życzę sobie i innym aby więcej było rzetelnych recenzji jak i dobrych rzeczywiście filmów na ekranach kin w całej Polsce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones