PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127613}

Czasem słońce, czasem deszcz

Kabhi Khushi Kabhie Gham...
6,9 47 199
ocen
6,9 10 1 47199
6,2 11
ocen krytyków
Czasem słońce, czasem deszcz
powrót do forum filmu Czasem słońce, czasem deszcz

Piękny film

ocenił(a) film na 7

Historia nieco sztuczna ale to typowe dla bollywood, co nie zmienia faktu że lubię ten film. Piosenki znam na pamięć. Muzyka, obsada dopasowana świetnie.

ocenił(a) film na 10
FanOfFilms

Zgodzę się z tobą. Ko nie widział tego filmu niech żałuje. Ja widziałam go już kilka razy i nadal mi się nie znudził - jest idealny.

ocenił(a) film na 7
Andrea343

Ja widziałam wiele filmów Bollywod i ten mi się najbardziej podobał. Piosenki w porownaniu z innymi ma o wiele lepsze. Może to kwestia że znam tekst bo mam film z napisami podczas piosenek. No i nie nudzi.

ocenił(a) film na 6
FanOfFilms

Nie wiem, dlaczego sądzisz, że sztuczne historie są typowe dla Bollywood. Jak dla mnie z tych filmów Bolly, które widziałam, sztuczny jest właśnie K3G. I tylko ten.

ocenił(a) film na 9
witcheress

Tylko ten jest sztuczny? Ja może nie mam doświadczenia z bollywoodem... ale widziałeś może Salaam Namaste? albo Dhaai Akshar Prem Ke? te są dopiero sztuczne, a ten drugi wręcz niedorzeczny i wychodzi z tego jedna wielka komedia.

ocenił(a) film na 6
ShinzoGekai

Salaam Namaste, owszem, widziałam, i szczerze mówiąc, jakiś szczególnie sztuczny mi się nie wydawał, o drugim się nie wypowiem, nie oglądałam. Dodam tylko, że kiedy pisałam ten komentarz, byłam jeszcze szaloną fanką Bolly, teraz trochę ochłonęłam, ale wciąż nie widzę jakiejś superwidocznej sztuczności. I już na pewno nie w fabule.

ShinzoGekai

jak na mój gust od wszystkich filmów Bolly wieje sztucznością. Salaam Namaste to moim zdaniem super komedia i również nie wydawała mi się sztuczna . A K3G to jedna z lepszych komedii Bolly, od której fakt wieje sztucznością aczkolwiek nie tak bardzo jak w innych i bardzo mi się podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones