PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127613}

Czasem słońce, czasem deszcz

Kabhi Khushi Kabhie Gham...
6,9 47 202
oceny
6,9 10 1 47202
6,2 11
ocen krytyków
Czasem słońce, czasem deszcz
powrót do forum filmu Czasem słońce, czasem deszcz

Więc tak miałam wtedy 6 lat mieszkałam z mamą i ciocią, moja ciocia miała 18 lat. W pewnej gazecie był dodatek, tym dodatkiem była płyta z filmem " Czasem słońce, czasem deszcz" wiele razy z ciocią ten film oglądałam, ale nigdy nie wiedziałam o co w nim chodzi. Po 5 latach, kiedy mieszkałam już gdzie indziej pewnego dnia strasznie mi się nudziło, postanowiłam obejrzeć "Czasem..." obejrzałam, zrozumiałam ten film, bardzo na nim płakałam. Któregoś dnia w internecie poczytałam trochę o tym filmie i głównych bohaterach. Postanowiłam, ze obejrzę też inne filmy w tym stylu. W 6 klasie okazało się, że moja koleżanka z klasy też lubi te filmy, więc wymieniałyśmy się płytami, oglądałyśmy filmy razem itp. A wczoraj obejrzałam "Kuch kuch hota hai" i muszę obejrzeć jeszcze raz :)

ocenił(a) film na 8
cherilka

obejrzyj jeszcze ŻONA DLA ZUCHWAŁYCH, NAZYWAM SIĘ KHAN, FANAA i GDYBY NIE BYŁO JUTRA, oglądałam i polubiłam :)

ocenił(a) film na 10
monika199406

oglądałam :)

użytkownik usunięty
cherilka

Ogólnie to strona o filmach, a nie o "Opowiem wam historie.." Zresztą każde zainteresowanie czymkolwiek ma swój początek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones