PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127613}

Czasem słońce, czasem deszcz

Kabhi Khushi Kabhie Gham...
6,9 47 199
ocen
6,9 10 1 47199
6,2 11
ocen krytyków
Czasem słońce, czasem deszcz
powrót do forum filmu Czasem słońce, czasem deszcz

Jak "Avatar"

użytkownik usunięty

"Czasem słońce czasem deszcz" ogladałam pierwszy raz dawno, dawno temu. Ostatnio mama skądś go wytrzasnęła, więc postanowiłam zobaczyć jeszcze raz i jakos tak skojarzył mi sie z "Avatarem". Tego filmu nie ogląda się dla fabuły, ale dla efektów (wprawdzie nie specjalnych, a tanecznych).
Opowieść dosyć schematyczna - typowy mezalians, jednak może niektórych zmęczyć. Mój znajomy stwierdził, że ten obraz można podzielić na kilka filmów, bo wątek niepotrzebnie ciągnie się w niskończoność, ale ja uważam, że jest ok.
No cóż... przyznam, że w niektórych momentach łezka mi się w oku zakrciła. Indyjscy aktorzy potrafią grać bardzo subiektywnie. To sprawia, że oceniam "Czasem słońce czasem deszcz" wyżej od "Avatara" (w którym są tylko efekty). 6/10

ocenił(a) film na 8

HAHAHAHHA!!

Limonka_07! W ogóle bollywodzkich filmów nie da się poróżnić z filmami z USA i w dodatku 3D. Twój komentarz jest beznadziejny. "Czasem..." w ogóle nie jest podobny ani kojarzący się z "Avatar".

użytkownik usunięty
cezarykotowiczek

No cóż... forum jest po to, żeby zamieszczać swoje opinie i pisać o swoich odczuciach dotyczących filmów.
Możesz mieć inne zadanie - proszę bardzo.

cezarykotowiczek

Prawdą jest, że tych filmów nie da się porównać, ale poróżnić? Co to znaczy? Czemu chciałbyś kłócić ze sobą filmy?

ocenił(a) film na 10

Avatar jest sztuczny a film bajeczny i tyle wam powiem :) taka roznica

ocenił(a) film na 10
ambershine

Avatar to komercja i maszynka do zarabiania pieniędzy, z słabą fabułą.
Czasem słońce...nie odniosło takiego sukcesu a poza tym ma fabułę która może i jest oklepana ale i przyjemna. Mamy grę aktorów i emocje czego w Avatarze niestety brak.

ocenił(a) film na 8
Aneczkaaaaa

I piekny taniec. Efekty są cudowne, sama K3G oglądam dla kolorów, strojów, tańca... Wg mnie gdyby chcieli nakręcić film hollywoodzki o takiej fabule jak w "Czasem słońce..." a bez tańca, muzyki idt. to nawet efekty specjalne jak w Avatarze nie pomogą.
Indie to Indie, nie Ameryka :D

ocenił(a) film na 1
Ellcik

"Wg mnie gdyby chcieli nakręcić film hollywoodzki o takiej fabule jak w "Czasem słońce...a bez tańca, muzyki idt. to nawet efekty specjalne jak w Avatarze nie pomogą. "
Serio? to ciekawe, bo już tak wtornych produkcji byla cala masa :)

ocenił(a) film na 8
GodFella

I wszystkie były tak wybitne, że nawet o nich nie słyszałam :)

Ellcik

jak dla mnie ten film był po prostu straszny. 210 minut totalnej nudy i beznadziejnej "muzyki". nigdy więcej.

użytkownik usunięty

Avatar to jest jakiś syf. Wyobraźcie sobie go bez efektów specjalnych...... Brr..!!!

ocenił(a) film na 8

Ale chyba na tym polega istota tego filmu; na efektach specjalnych.

użytkownik usunięty
cezarykotowiczek

Ale co to za film składający się z efektów specjalnych? Liczy się fabuła, gra aktorska itp. a tu 99 % efektów 1% reszty -.-

ocenił(a) film na 8

Nie powiedziałbym

użytkownik usunięty
cezarykotowiczek

Cóż, każdy patrzy na to inaczej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones