PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127613}

Czasem słońce, czasem deszcz

Kabhi Khushi Kabhie Gham...
6,9 47 199
ocen
6,9 10 1 47199
6,2 11
ocen krytyków
Czasem słońce, czasem deszcz
powrót do forum filmu Czasem słońce, czasem deszcz

Założyłem ciąg dalszy tego tematu, ponieważ tam nie mogłem dodać postu.
A chciałem podziękować Karolinie za pozdrowienia i przeprosić druga Karolinę za to że się troszkę pomyliłem co do jej nie odpisywania na tym forum, sorry:) (Chyba już wyczerpał się limit postów:)hehe)

Pozdrawiam Karoliny, i Was panie:)




Jeżeli ktoś chce skomentować film czy coś podobnego to proszę kontynuować na tym oto temacie:)

ocenił(a) film na 10
Madleen

Widzę, że niby mój kochany filmik jest kiczowaty, ale wzbudza wiele kontrowersji i ciągle się o nim mówi. Dziewczynki stwierdzam, że jesteśmy wyjątkowe bo dostrzegamy sens w tym filmie.:) A ci którzy nie dostrzegają współczuję im, są zwyczajni i nudni. Skoro inni nas obrażają ja też zaczynam.

karolinaaa_21_05

Tak tak... Ale jednak stwierdziłam, że się tutaj jeszcze odezwę. Kobieta zmienną jest :P
Ah, i radze Ci już kiedykolwiek w przyszłości nie używać wulgaryzmów na tym forum, bo moderatorzy Cię całkiem usuną... skoro już całkiem zaczęli usuwać kilka Twoich postów ;>

Marcinekkk

Limit się wyczerpał :P "Przepraszamy ale z przyczyn technicznych obecny limit odpowiedzi do pojedynczego tematu wynosi: 1000".


ocenił(a) film na 10
Marcinekkk

Dobry pomysł Marcinie. Nie ma za co!

madleen: Każdy kto chciał się tam udzielić widział co tam jest napisane.;/

karolinaaa_21_05

"Tutaj jest ciekawiej niż w "The Bold and the Beautiful" :P " -->
--> Nie powiedziałabym. Nawet w tym nudziarskim serialu jest ciekawiej niż tu. :/

ocenił(a) film na 9
__KarLa__

Hehe. Dobrzy jesteśmy.... 1000 postów kłótni pod jednym tematem... nikt nas nie przebije...
Nie wiem, czy tak dobrze, że założyłeś ten Ciąg dalszy... byśmy się może już nie kłócili.... itd, itp. :D No ale ok. :D Macie zamiar następny 1000 tu napisać? Bosko by było.... a i wiecie co..? Powiem Wam coś... My tutaj się kłócimy już prawie 8 miesięcy... kurdę... jeszcze trochę i rok będzie... haha! Bardzo ładnie! xD

A co do "The Bold and the Beautiful", nawet ten głupawy, stary serial jest ciekawszy niż ta pisanina.. :

EweLinKaa

Jak zwykle nikt nie wie, co to takiego IRONIA :P
Owszem TB&TB ist besser als to coś.
Tylko Wy się kłócicie, haha.
Tak to jest, jak się przyznać nie potrafi. Ale co ja głupia 17-latka Wam gadać! Mam nadzieję, że się kiedyś zmienicie, no w sumie to jeden osobnik.
Bye! Bye!

ocenił(a) film na 9
Madleen

"Jak zwykle nikt nie wie, co to takiego IRONIA "
Ja ci coś powiem... nawet jeżeli twoje slowa nie byly ironia, to teraz bedziesz tak mowic tylko po to, aby z nas kretynki zrobić. :/

"Tylko Wy się kłócicie, haha. "
No rzeczywiście, bardzo śmieszne... :/ Jakbyście wy się ciemniaki nie klocili, to byscie nie odpisywali, nie wyszukiwali nowych info o Karolinie, waszym zdaniem "14 letniej Karolinie". :/

A Bye! Bye! :/

PS: Jeżeli możecie, nic z mojego posta nie kopiować, i nie komentowac go.. to proszę nie komentujcie... nie ma sensu... :/ Rada ode mnie. :/

Karolina rządzi!!!

ocenił(a) film na 10
EweLinKaa

Dzięki Ewelina Kochana jesteś:)
Dokładnie się zgadzam z Twoimi słowami:). Madleen chce z nas zrobić kretynki i tyle.

Pewnie teraz madleen odpowie -"nie muszę, bo już nimi jesteście lub, jeżeli by chodziło jej tylko o mnie no to w liczbie poj.

PS. Nie tylko ja rządzę przecież Ty i Karola mi pomagacie! hehehehehe

pozderka:*:*
Karola:*
Ewelina:)

karolinaaa_21_05

Taa jasne. Taka chamska nie jestem :) Pomyślcie raz chociaż :P
Bye! Bye! FOREVER! Kłóćcie się same :)
Pozdro ;>

ocenił(a) film na 9
Madleen

żal... :/

ocenił(a) film na 9
Marcinekkk

Hmm...
Tak sobie myślę... jak mówią, ze mamy sie kłócić same.. to może zacznijmy inny temat... np.

Jaki to K3G fajny i nie przejawiający kiczu film. :P Hehe.


Ps: Już sobie wyobrażam, jak tu fajnie w tym temacie będzie bez nich. :)

EweLinKaa

To znowu ja :P
Jak słyszę słowo "żal" (przeważnie od małolat na ulicach, które w taki sposób do siebie gadają), to mi się unosi...

PS: To sobie wyobraź... Krzyżyk na drogę.

ocenił(a) film na 10
EweLinKaa

Tak on wcale nie przejawia kiczu ani trochę, masz całkowitą rację.!
Jest boski taki właśnie powinien być każdy film bez kiczu.
Oh... Nie mogłam się doczekać, tej chwili kiedy to one już nie będą się udzielać i pozwolą się nam samym kłócić jakie one są "wspaniałomyślne".
Ooh...:):)

ocenił(a) film na 10
karolinaaa_21_05

O jejku :( Kiedy ona sobie pójdzie już.?. hehehehe

żal, żal, żal, żal!!!!!

karolinaaa_21_05

Oż w końcu zmądrzejesz i przestaniesz się zachowywać jak rozpieszczona 14-latka. Bierz przykład z "siostry" i Jej sposobu mówienia.

ocenił(a) film na 10
Marcinekkk

Jeżeli sobie nie pójdzie i będzie dalej robić tak jak robi czyli prowokować, no to za 8 miesięcy pojawi się cz.3 tego tematu hehe
FAJNO hehe:)

ocenił(a) film na 9
karolinaaa_21_05

Noo.... będzie następny tysiąc... :] Hehehe. " "
Ciągle mówi, że już idzie... ze nie będzie już pisało.. a tu cały czas... i cały czas pisze... jeszcze w dodatku się powtarza..

ocenił(a) film na 10
EweLinKaa

No właśnie:)

><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><

ocenił(a) film na 9
karolinaaa_21_05

A to co? Rybki? Akwarium Ci się pobiło? ^ ^.. :P Hiheha. :P

ocenił(a) film na 10
EweLinKaa

A, żebyś wiedziała hehe



karolinaaa_21_05

Ludzka głupota i... ślepota! Jeszcze ani razu nie napisałam, że już nie będę tutaj więcej PISAĆ :P Nie dość, że macie problemy z poprawnym pisaniem, ze sobą (nerwy...), to jeszcze z czytaniem. Takie słowo jeszcze z mojej klawiatury nie wypłynęło, tak jak i wasze rybki z akwarium.
Karolina, a co to mnie obchodzi, że zaczniesz wulgaryzmów używać? Chcesz pokazać Wszystkim, którzy tutaj zaglądają, jaka jesteś "kulturalna", i jakim pięknym językiem się posługujesz?! A proszę bardzo... Nikt ci przecież nie zabrania pokazywać, jakaż ty "mądra". A już tym bardziej mnie. Bo mi na złość nie zrobisz :)

Madleen

A co to takiego "pedałka"? Zgłoś się do odpowiednich instytucji, to może to coś do słownika wepchną. Lub zapoznaj się z budową takiego pojazdu jak rower.
Pewnie, że będzie 1000 postów, jak nie skończycie czatować :) I co dwie minuty wklejać bezsensowne posty na linijkę.

ocenił(a) film na 10
Madleen

madleen -Jeżeli mówisz takie słowa "Bye! Bye! FOREVER! Kłóćcie się same" to raczej chodzi tu o to, że nie będziesz nas już prowokować do kłótni, i że mamy się kłócić same. A ty piszesz co innego, a robisz też co innego... Zero ambicji!

karolinaaa_21_05

Tak tak... Ale jednak stwierdziłam, że się tutaj jeszcze odezwę. Kobieta zmienną jest :P
Ah, i radze Ci już kiedykolwiek w przyszłości nie używać wulgaryzmów na tym forum, bo moderatorzy Cię całkiem usuną... skoro już całkiem zaczęli usuwać kilka Twoich postów ;>

Madleen

Karolino, do tej pory nie wyjaśniłaś mi jak, Mając 21 lat, studiujesz po skończeniu zawodówki? To bardzo ciekawa kwestia :>

"PS: Jeżeli możecie, nic z mojego posta nie kopiować, i nie komentowac go.. to proszę nie komentujcie... nie ma sensu... :/ Rada ode mnie. :/ " - To po kiego grzyba to piszesz? Żebyśmy poznali twoja głęboką filozofię życiową: "Karolina rządzi!"?
"Dokładnie się zgadzam z Twoimi słowami:) " - Zgadzasz się, że rządzisz? Ach ta skromność... To zapewne twoja największa wada obok nadmiaru inteligencji?
"O jejku :( Kiedy ona sobie pójdzie już.?. hehehehe " - Kiedy zmądrzejz, czyli nigdy. Cytując: "hehehehe".
"><><><><><><><> <><><><><><><>< ><><><><><>" - Czy to alegoria pustki ziejącej w twojej czaszce?

Z niecierpliwością czekam na odpowiedź :>

ocenił(a) film na 10
Markusowy

markus... przecież ona jest inna. Tylko ona potrafi mając 21 lat, studiować po ukończeniu zawodówki. :DDD

_Pink_

Markus, ale co Ty się tak dziwisz? Studia po zawodówce to przecież nic nowego :P

ocenił(a) film na 10
Madleen

Bo właśnie, właśnie. ;PPPPP

A tak PS: Madleen, super Avatarek masz. ;)

_Pink_

Dziękuję bardzo :) Uwielbiam SRK w "Donie" :P
A Ty masz jeszcze lepszy!

ocenił(a) film na 10
Madleen

Jakoś tu nudno... nie ??
Karolcia się coś nie odzywa... szkoda.... pośmiała bym się.. ;]

ocenił(a) film na 9
_Pink_

Hmm,przyznam się ze przeczytałam calutkie 20 stron Waszej kłótni,niesamowicie mnie wciągła. xD Czytałam różne awantury typu 'Penelope Cruz jest przepiękna nawet bez makijażu,a Ty na pewno nie masz najpiękniejszej dziewczyny na świecie! pewnie paszteciara ma kompleksy ;]',ale ta awantura przebiła wszystkie. xD Rozłożyłam sobie czytanie na 3 dni i chciałam odpisać,a tu niestety zapomniałam maila i hasła do starego konta,dlatego założyłam nowe. ( ;
Wg mnie nie ma co roztrząsać czy nasze Karoliny to jedna osoba,czy też nie.Karola 22(czy jak jej tam xDD) jest jak to madleen napisała 'mniej narwana' i przyznała się do blędu.Jak widać potrafiiodpisac inteligentnie i na poziomie,natomiast druga 'koFF@n@ K@r0lc!a :**' tylko się kompromituje i zachowuje jakby się z dżungli urwała. ;D
Ogólnie miałam zamiar się tu rozpisać i komentować z osobna niektóre wypowiedzi,ale jednak sobie odpuszczę,bo pewnie połowie nie będzie się chciało tego czytać. ;D

Co do filmu. Zgadzam się,że kicz może fajny,a inaczej: w filmie może być sporo niedociągłości,a mimo wszystko się tym filmem zachwycamy.Przecież nie wszystko co czytamy czy oglądamy musi być mega ambitne.
Ja uwielbiam filmy dzięki którym mogę się oderwać od rzeczywistości i zapomnieć o całym rzeczywistym świecie.
Dlatego stałam się początkującą maniaczką filmów Bolly.
Na swoim koncie mam ich zaledwie kilka,ale i tak śmiało moge powiedzieć że zafascynowały mnie Indie,te bogate stroje,muzyka,achh.Rozmarzyć się tylko ;D

pozdrawiam wszystkich i podziwiam osoby które przez cały rok,czy tam prawie rok zmagały się z koFFaniutk!mi karolciami. A raczej Karolcią,karola 22 okazała się całkiemw porządku,jak widać poskładanie kilku czytelnych i poprawnych dan nie jest trudne. ;D

kilmenyy

Tęsknie za Karolą.
Jej genialne wypowiedzi przeszły już do historii języka polskiego.
Chlip.

ocenił(a) film na 9
Markusowy

Karolciu,wróć,tęsknimy... Nie każ nam dłużej czekać...

ocenił(a) film na 10
kilmenyy

I kto tu jest nie mądry ładnie mówiąc? Ja se z wami dałam spokój a wy dalej tę dziecinna rozmowę ciągnąć chcecie dalej. A co do ciebie(wybacz mniejszej czcionki nie ma) kilmenyy to tak. Czyżby ci się zaciął Microsoft Office Word? Wiesz jak masz problemy z pisaniem to se je lepiej poćwicz a nie, nie znając mnie najeżdżasz na mnie! A i myślę, że "blędów" nie ma tylko są błędy. Nasza kłótnia cie "wciągła", mówisz? To może pokłócisz się trochę z nami, bo po przeczytaniu takiej interesującej kłótni życie nie jest już takie jak dawniej. I jak napiszecie jeszcze pod tym postem coś o Mnie to będzie świadczyło tylko o was. ;)

ocenił(a) film na 10
karolinaaa_21_05

Ooo!
Patrzcie, tak prowokowaliście i Karolcia się pojawiła... :dd
No..., to może znowu zrobi się ciekawie... :D Haha.

A co do Twej wypowiedzi, Karolinka, to trochę ona nie na miejscu...,
Literówek się czepiasz.., a sama często gorsze błędy robisz..;/
;/

ocenił(a) film na 10
_Pink_

Wiesz co? Odbiegłaś od mojego postu tak daleko jak się tylko dało i powiem ci nawet dlaczego, a no dlatego iż nie wiedziałaś co mi odpisać.
Po co się czepiłaś mojej uwagi o błędach, która nie była skierowana do ciebie?

A i ja się tu nie pojawiłam na tyle czasu ile byłam wtedy, ponieważ doszłam do wniosku, że nie ma sensu z wami pisać. "Sprowokowała" mnie jedna wypowiedź więc postanowiłam ją skomentować.

I tu raczej już nie będzie ciekawie;)

ocenił(a) film na 10
karolinaaa_21_05

Ojej... odbiegłam..? O ja..! Nie wybaczę sobie tego...
Nie wiedziałam, co odpisać mówisz..? No, może i tak, ale wątpię w to, aby ktoś wiedział.. :D
Po co..? Dla Jaj.. :P Bo mi się nudziło.., Co? Nie mogę? Kto mi zabroni.?.:D

Karolciu, nie odchodź, mam nadzieję, że jeszcze tu z nami [mną] popiszesz..
Bo w sumie to czemu nie..?

Nie będzie..?
No co ty!?
Jak znowu zaczniesz pisać bez Polskich znaków, przecinków i kropek, to może się zrobi... :D

ocenił(a) film na 10
_Pink_

Wiesz co? Nie muszę tutaj być, bo ty tak tęsknisz za tym wszystkim, że sama robisz się taka jaką ja BYŁAM wcześniej. Więc jak będziesz tu jeszcze troszkę pisać to na pewno zrobi się ciekawie, na pewno. :):)

""Nie wiedziałam, co odpisać mówisz..? No, może i tak, ale wątpię w to, aby ktoś wiedział.. :D "" - Twierdzisz, że niby tępa była ta wypowiedź?

Ja się zmieniłam, bo mnie nikt traktować jak szmatę nie będzie! Jak na razie to tylko ty za mną "tęsknisz".

Twój post nie pobije nawet moich postów, iż jest tak bez sensu:)

PS. Twierdzisz, że pisanie bez polskich znaków to błędy?

ocenił(a) film na 10
karolinaaa_21_05

""Twierdzisz, że niby tępa była ta wypowiedź? "" - Ty to powiedziałaś, nie ja.., więc może dobrze wiesz, że była tępa..

""Ja się zmieniłam, bo mnie nikt traktować jak szmatę nie będzie! Jak na razie to tylko ty za mną "tęsknisz"."" Zmieniłaś..? Czyli przyznajesz, że byłaś dziecinna..? 20-letnia studentka po zawodówce, ot coś!


""Twój post nie pobije nawet moich postów, iż jest tak bez sensu:) "" - No, na pewno nie pobije..! Żaden i niczyi nie pobije..


:]

_Pink_

Pink, o co Ci właściwie chodzi..? Daj sobie już spokój. Po co Ty to dalej ciągniesz..? Nie ma sensu...:/

ocenił(a) film na 10
__KarLa__

Sunehri ma rację, chociaż to pewnie jest tak jakby przeciwko mnie, ale ją poprę, bo ona ma rację po co ty to w ogóle próbujesz ciągnąć dalej?
Nic z tego! Nie będzie już tak jak kiedyś! Więc się nie wysilaj. 8) 8)

Pozdrawiam ;p

ocenił(a) film na 10
karolinaaa_21_05

O kurka! Hehe
Sunehri!;***! To ty jak dobrze cie znowu "widzieć"! Hehe
Tak mi był ten nick znajomy, ale nie mogłam skojarzyć! Hehe

ocenił(a) film na 10
karolinaaa_21_05

Po co..? Dla zabawy..!
Tak o Sobie.. :D
Może i nie ma sensu.., ale to ja ciągnę tę rozmowę dalej, a Tobie to chyba nic do tego.., co..?
A zresztą.., szkoda gadac..:/

ocenił(a) film na 10
_Pink_

Spójrz tylko.! Czy ta wypowiedź jest dosyć mądra jak na taką co to się wcześniej mądrzyła? Bo ja uważam, że nie;/

""Może i nie ma sensu.., ale to ja ciągnę tę rozmowę dalej, a Tobie to chyba nic do tego.., co..?""

karolinaaa_21_05

No, raczej zbyt mądra, to ta wypowiedź nie jest... ;/

ocenił(a) film na 9
__KarLa__

Boże! Pink! Co z tobą jest!
Już ci całkiem odwaliło..?
Chcąc pouczać Karolinę, robisz z siebie kretynkę..
Odpuść sobie...;/

ocenił(a) film na 9
EweLinKaa

Mój 'wywód' nie był postem prowokacyjnym.
Karolino,owszem nie znam Cię,ale oceniłam Twoje wcześniejsze wypowiedzi(o ile to można nazwać wypowiedziami).
Nie chcę tego drążyć dalej,już nieźle się wszyscy tutaj powykłócaliście.Ja po prostu czułam malą potrzebe aby wtrącić tutaj swoje 3 grosze. XD
I tyle ode mnie,widzę że teraz piszesz składniej,więc nie ma sensu się kłócić,czepiać,etc.
Sprawa zamknięta.Przynajmniej w tym temacie ten post jest moim ostatnim.
Cześć !

ocenił(a) film na 9
kilmenyy






* małą
* potrzebę

żeby nie było. ;D
za krótki <br/>

użytkownik usunięty
kilmenyy

Dla zabawy? Ja proponuję pobaw się czymś innym, jeżeli wiesz, co mam na myśli...
Bardziej ci nie mogę pomóc, a teraz powiedz mi drogie dziecko... Co powiedział lekarz??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones