PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127613}

Czasem słońce, czasem deszcz

Kabhi Khushi Kabhie Gham...
6,9 47 199
ocen
6,9 10 1 47199
6,2 11
ocen krytyków
Czasem słońce, czasem deszcz
powrót do forum filmu Czasem słońce, czasem deszcz

Beznadziejne

ocenił(a) film na 1

Do dziś nie wiem jakim cudem to obejrzałem :/

użytkownik usunięty
FrankHoorigan

Bollywood bardziej preferują kobiety, więc nie dziwne ....

ocenił(a) film na 1

A mogłabyś mi wytłumaczyć dlaczego? Co w tym takiego? Może ja po prostu nie rozumiem fenomenu tych filmów.

użytkownik usunięty
FrankHoorigan

To ,że kobiety paczą na świat troszeczkę inaczej :) Różnicy między kobietą a mężczyzną myślę, że nie muszę ci tłumaczyć...
A to ,że tobie się nie spodobał to nie znaczy ,że film nie jest dobry. Ja nienawidzę Ciekawego Przypadku Benjamina Buttona i dla mnie jest 1/10 i to też nie znaczy ,że film jest beznadziejny.
Może nie rozumiesz tych filmów ? Ja patrzę na niego inaczej po zgłębieniu kultury Indii. Chociażby to ,że hindus bierze za żonę muzułmankę to już jest duże poświęcenie, ty mogłeś nawet nie zauważyć ,że są innego wyznania i prawdopodobnie nie wiesz ,że za taką miłość mogła nieźle oberwać. A poza tym chłopaki nie płaczą prawda ? Kobiety tak, i pacząc ,że 90 % z nich na końcu się popłacze to robi duże wrażenie :)
Powiem ci na odchodne, że nigdy nie płakałam na filmie, nienawidziłam wszystkich tych romantycznych tekstów, po prostu rzygać mi się chciało i jedyne co było moim marzeniem to Star Wars 24/h (dziwne jak na dziewczynę wiem). I tak wyglądało moje życie dopóki nie obejrzałam Czasem Słońce Czasem Deszcz i teraz jestem zupełnie inną osobą :>

ocenił(a) film na 1

Czyli Bollywood zamordowało jeszcze jedną wartościową osobe. Szkoda.. pozdrów siebie wcześniejszą ode mnie. A co do wyznań to jest to jedna wielka żenada. Muzułmanów wg mnie powinni wszystkich eksterminować za te ich jihady. Ale to troche dłuższy temat

użytkownik usunięty
FrankHoorigan

Szczerze, gdybym spotkała dawną siebie dałabym jej w twarz.....

FrankHoorigan

Gratuluję poglądów na temat muzułmanów...

ocenił(a) film na 1
seyre

Dziękuje (: Wiem że pogląd jak najbardziej słuszny, nie trzeba mi gratulować.

ocenił(a) film na 5
FrankHoorigan

Jak to obejrzałem to pomyślałem: http://bi.gazeta.pl/im/0/10861/z10861690O.jpg

użytkownik usunięty
RoomCays

Hehe, też tak mam mimo że jestem fanką bollywood itp. za każdym razem na początku filmu kiedy zaczynają się te "uczuciowe" teksty:
- Hm, co ja pacze? ... A dobra co się będę :D
I oglądam dalej :>

ocenił(a) film na 5

A tak apropos co ja pacze jeszcze: http://youtu.be/rtb5h3Q1DTE

:O

użytkownik usunięty
RoomCays

Jakoś mnie się kręci od tego paczenia :P

ocenił(a) film na 5

Ja już mam sPACZony umysł ;<

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones